Menü Bezárás

Alternatív segítség ADHD, autizmus esetén

Ha még több terméktapasztalat érde

Még több terméktapasztalat itt:

Azt bizonyára te is tudod, hogy nagyon szigorú feltételei vannak annak, hogy nyilvánosan milyen állítások fogalmazhatók meg, tehetők táplálékkiegészítő termékekkel kapcsolatban, így egy zárt felületre invitállak, ahol elmerülhetsz az elképesztő mennyiségű véleményben, tapasztalatban.

Szeretném felhívni a figyelmedet, hogy a Zinzino termékek nem gyógyszerek, és nem tulajdonítható nekik semmiféle gyógyhatás. A Zinzino termékek nem helyettesítik sem a diagnosztizálást, sem az orvosi ellátást vagy a kiegyensúlyozott táplálkozást. A zárt felületen mindenkinek a saját véleményét olvashatod majd.

Kérlek, töltsd ki az alábbi űrlapot, hogy pontosan mely Zinzino termékekkel kapcsolatos vélemények és/vagy milyen egészségügyi kihívások kapcsán érdekelnek alternatív lehetőségek, és rövid időn belül emailben küldöm neked a tudnivalókat:

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail-címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük