Menü Bezárás

Legjobb MLM cég, MLM cégek, MLM rendszer

Legjobb mlm cég címet vajon milyen szempontok alapján lehet odaítélni egy MLM rendszernek?

Találtam egy cikket, ami az MLM cégek árbevétele alapján készített listát. Természetesen ez egy ésszerű szempont, ha a szerzője maga nem hálózatépítő. 😉

legjobb mlm cég

Számomra sokkal inkább életszerű az a megközelítés, hogy vajon, ha én most csatlakozom ehhez a céghez, hol a legjobbak az esélyeim nekem személy szerint. Konkrétan az én számomra mi a legoptimálisabb, legjobb mlm cég.

Legjobb MLM cég szükséges kritériumai

  • Az emberek könnyen megértsék, hogy mi a TERMÉK. Tudják hogyan kell használni, legyen szükségük a cuccra, az ára legyen megfizethető. Fogyjon el és legyen rá szükségük újra, meg újra. Olyan legyen a termék, amit akkor is szívesen megvennél, ha nem lennél az adott cég hálózatépítője.
  • Az induló költség és a havi kötelező vásárlás mértéke kényelmesen megfizethető legyen egy átlagos jövedelmű ember számára is.
  • A marketing terv, hogy mit kell pontosan teljesítened és azért mennyi jutalék jár neked, legyen egyértelmű és könnyen átlátható. Arról, hogy milyen MLM jutalékrendszer tartok elfogadhatónak, arról már itt írtam.
  • A cég, akivel elkezdesz dolgozni, legyen stabil, támogató, leellenőrizhető.

Kövesd az MLM Iskolát, iratkozz fel az újdonság értesítőnkre

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail-címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük